Kontakt

Waluty

średni kupno sprzedaż
EUR 4,3190 4,2735 4,3599
USD 3,9803 3,9460 4,0258
CHF 4,5332 4,4826 4,5732
GBP 5,0420 4,9916 5,0924

Terminarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N

Kadry płace Wrocław


Obsługa kadrowo-płacowa

Formalności związane z zatrudnianiem pracowników stanowią duże obciążenie dla przedsiębiorcy, występującego w takim przypadku w roli pracodawcy. Musi on pozyskać szczegółową wiedzę dotyczącą Kodeksu pracy, co wymaga czasu i zaangażowania. W efekcie nie może skupić się na tym, co dla niego najważniejsze, czyli na prowadzeniu działalności gospodarczej.

Może on jednak skorzystać z usług naszego biura we Wrocławiu - Rachexpert, które świadczy kompleksowe usługi z zakresu obsługi kadrowej oraz obsługi płacowej. Kadry i płace nie muszą być realizowane w obrębie firmy. Oddelegowanie wszelkich związanych z nimi zadań na zewnątrz, do wykwalifikowanego partnera biznesowego, przyniesie niebagatelne korzyści, również te o charakterze finansowym.

Nasze biuro rachunkowe w mieście Wrocław gotowe jest do kompleksowej obsługi kadrowo-płacowej klientów. Co możemy dla Państwa zrobić?

Obsługa kadrowa i płacowa

Nasze biuro jest gotowe przejąć od przedsiębiorcy część obowiązków spoczywających na nim jako na pracodawcy, obejmujących przede wszystkim żmudną konieczność prowadzenia ewidencji zatrudnionych osób oraz akt osobowych. Obsługa płacowa będzie z kolei obejmowała naliczanie wynagrodzeń wraz z towarzyszącymi temu formalnościami, takimi jak sporządzanie Raportów Miesięcznych dla Osoby Ubezpieczonej (RMUA), a także przygotowywanie deklaracji o wysokości zaliczki na podatek dochodowy.

W zakresie usług kadry i płace biuro Rachexpert z Wrocławia przygotowało możliwość reprezentowania klientów i nawiązywania kontaktu z zewnętrznymi instytucjami, w tym z Zakładem Ubezpieczeń Społecznych oraz urzędami skarbowymi.

Kadry, płace i księgowość w jednym miejscu

W ofercie nasze biura rachunkowego z Wrocławia znajduje się również obsługa księgowa dla firm, bez względu na ich wielkość, formę prawną czy formę prowadzonej księgowości. Skorzystanie z takiej współpracy umożliwia redukcję zatrudnienia, co przyniesie pożądane dla każdego przedsiębiorcy ograniczenie kosztów. Jednocześnie zapewnia prawidłowe załatwianie formalności oraz sprawną organizację kwestii związanych z kadrami oraz księgowością.

Atutem naszej oferty jest to, że obsługa kadrowa i obsługa płacowa świadczona jest klientom przez profesjonalistów, co stanowi gwarancję prawidłowego, zgodnego z aktualnymi przepisami prawa pracy zorganizowania wszystkich kwestii formalnych obejmujących kadry pracownicze. Macie Państwo możliwość korzystania z fachowych usług, w powiązaniu z Kodeksem pracy, którego paragrafy często są skomplikowane i wywołują po stronie stosujących je pracodawców wiele wątpliwości.

Kadry i płace pod skrzydłami Rachexpert to dobry wybór!

Obsługa kadrowa Wrocław Polityka prywatności Copyright © 2022 Rachexpert - Biuro Rachunkowe Wrocław
Wykonanie: Web-Expert