Kontakt

Waluty

średni kupno sprzedaż
EUR 4,2296 4,1862 4,2708
USD 3,8776 3,8445 3,9221
CHF 3,9056 3,8662 3,9444
GBP 4,9978 4,9325 5,0321

Terminarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N

Obsługa kadrowo-płacowa


Obsługa kadrowo-płacowa

Formalności związane z zatrudnianiem pracowników stanowią duże obciążenie oraz wymagają szczegółowej wiedzy dotyczącej wielu przepisów prawa. Tego typu zadania nie muszą być realizowane w obrębie firmy. Ich wykonanie można zlecić zewnętrznemu usługodawcy, takiemu jak biuro rachunkowe z Wrocławia.

Biuro świadczące usługi w tym zakresie przejmuje na siebie cześć obowiązków pracodawcy, obejmujących między innymi prowadzenie ewidencji zatrudnionych osób oraz akt osobowych. W zakres usług wchodzi również kontakt z zewnętrznymi instytucjami, przede wszystkim z ZUS-em i Urzędem Skarbowym. Bardzo istotną częścią obsługi kadrowej są płace, czyli naliczanie wynagrodzeń wraz ze wszystkimi formalnościami takimi jak sporządzanie Raportów Miesięcznych dla Osoby Ubezpieczonej (RMUA), a także przygotowywanie deklaracji o wysokości zaliczki na podatek dochodowy. W ofercie biura rachunkowego z Wrocławia znajduje się również obsługa księgowa dla firm. Skorzystanie z takiej współpracy umożliwia zmniejszenie zatrudnienia, co powoduje ograniczenie kosztów. Jednocześnie zapewnia prawidłowe załatwianie formalności oraz sprawną organizację kwestii związanych z kadrami oraz księgowością.

Obsługa kadrowa prowadzona przez profesjonalistów gwarantuje prawidłowe organizowanie wszystkich kwestii formalnych obejmujących kadry. Co więcej, korzystanie z fachowych usług daje pewność zgodności wszystkich działań z obowiązującymi przepisami, które często są skomplikowane i mogą budzić wątpliwości dotyczące interpretacji.

Copyright © 2012 Rachexpert - Biuro Rachunkowe
Wykonanie: Web-Expert