Kontakt

Waluty

średni kupno sprzedaż
EUR 4,3720 4,3248 4,4122
USD 4,0708 4,0316 4,1130
CHF 4,0744 4,0296 4,1110
GBP 5,0793 5,0228 5,1242

Terminarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N

Usługi kadrowo-płacowe


Biuro Rachunkowe Rachexpert - Promocje, Zyski

Formalności związane z zatrudnianiem pracowników stanowią duże obciążenie oraz wymagają szczegółowej wiedzy dotyczącej wielu przepisów prawa. Tego typu zadania nie muszą być realizowane w obrębie firmy. Ich wykonanie można zlecić zewnętrznemu usługodawcy, takiemu jak biuro rachunkowe z Wrocławia.

Biuro świadczące usługi w tym zakresie przejmuje na siebie cześć obowiązków pracodawcy, obejmujących między innymi prowadzenie ewidencji zatrudnionych osób oraz akt osobowych. W zakres usług wchodzi również kontakt z zewnętrznymi instytucjami, przede wszystkim z ZUS-em i Urzędem Skarbowym. Bardzo istotną częścią obsługi kadrowej są płace, czyli naliczanie wynagrodzeń wraz ze wszystkimi formalnościami takimi jak sporządzanie Raportów Miesięcznych dla Osoby Ubezpieczonej (RMUA), a także przygotowywanie deklaracji o wysokości zaliczki na podatek dochodowy. W ofercie biura rachunkowego z Wrocławia znajduje się również obsługa księgowa dla firm. Skorzystanie z takiej współpracy umożliwia zmniejszenie zatrudnienia, co powoduje ograniczenie kosztów. Jednocześnie zapewnia prawidłowe załatwianie formalności oraz sprawną organizację kwestii związanych z kadrami oraz księgowością.

Obsługa kadrowa prowadzona przez profesjonalistów gwarantuje prawidłowe organizowanie wszystkich kwestii formalnych obejmujących kadry. Co więcej, korzystanie z fachowych usług daje pewność zgodności wszystkich działań z obowiązującymi przepisami, które często są skomplikowane i mogą budzić wątpliwości dotyczące interpretacji.

Copyright © 2012 Rachexpert - Biuro Rachunkowe
Wykonanie: Web-Expert